Drukuj

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Ocena użytkowników:  / 2
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

W środę 22 czerwca 2011 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011.  O 8:00 odbyła się w miejscowym kościele Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców. Godzinę później spotkaliśmy się w szkole, by podsumować roczną pracę i rozdać nagrody.


Lista wyróżnionych osób podana była już wcześniej do publicznej wiadomości. Pan Wojciech Poczynek Wójt Gminy Stara Kamienica wręczył swoją nagrodę Jagodzie Łukasiewicz z kl. IV, która zdobyła najwyższą…

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Drukuj

Uczniowie wyróżniający się

Ocena użytkowników:  / 1

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu oraz otrzymali stypendium motywacyjne!

Od tego roku powstała dodatkowa lista osób wyróżnionych przez nauczycieli lub wychowawców. Gratulujemy również tym uczniom!

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

w roku szkolnym 2011/2012

Kl. VI Prymus

Sara Kokar – średnia ocen 5,0 zachowanie wzorowe

Zuzanna Kruk – średnia ocen 5,0 zachowanie wzorowe

Wyróżnia się w nauce:

Piotr Pośpiech –…

Czytaj więcej: Uczniowie wyróżniający się

Drukuj

Wycieczka klas II-III

Ocena użytkowników:  / 1

9 czerwca 2011r. mając idealna pogodę na podróż kl. II i III wyruszyła na wycieczkę autokarową pod bacznym okiem swoich wychowawczyń p. Agnieszki Kubik-Jaśko i Gabrieli Marciniak-Weber.
W pierwszej kolejności zwiedzaliśmy Zamek Książ (trzeci pod względem wielkości w Polsce, 414 komnat) szlakiem tajemnic II wojny światowej.
Spędziliśmy też 120 minut w Explora Parku w Wałbrzychu (polecam zajrzeć na ich stronę) korzystając z nowoczesnych metod wyjaśnienia i zrozumienia…

Czytaj więcej: Wycieczka klas II-III

Drukuj

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS

Ocena użytkowników:  / 1

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej wzięło udział 11 uczniów z naszej szkoły, którzy w dniach 5-7 maja 2011r. rozwiązywali testy z języka polskiego, języka niemieckiego i matematyki. Nasi uczniowie po raz kolejny osiągnęli bardzo dobre wyniki.
Podwójnym laureatem z języka polskiego i matematyki została Jagoda Łukasiewicz z kl. IV. Tytuł laureata z języka niemieckiego otrzymała Sara Kokar z klasy VI.
Ponadto…

Czytaj więcej: Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS

Drukuj

Wyniki konkursu plastycznego

Ocena użytkowników:  / 1

6 czerwca 2011r. został rozstrzygnięty VIII Gminny Konkurs Plastyczny im. C. D. Friedricha "Górskie wędrówki z C. D. Friedrichem" - tytuł tegorocznej edycji konkursu: "Wędrowcy na górskich szlakach".

Na konkurs wpłynęło 68 prac. Komisja w składzie: Julia Maczek - Dyrektor Szkoły, Leszek Różański i Agnieszka Kubik-Jaśko przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
w kategorii klasa I-III
I miejsce - Kalina Jaśko klasa III SP Kopaniec
II miejsce - Michał Przeniczny klasa II…

Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastycznego

Drukuj

Konkurs Ekologiczny.

Ocena użytkowników:  / 1

10 czerwca 2011r. na terenie pałacowego ogrodu w Bukowcu odbył się uroczysty finał XVIII edycji konkursów ekologicznych. W licznych zabawach udział wzięły dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych ze Związku Gmin Karkonoskich. Naszą szkołę reprezentowały: Benita Malejki, Sara Kokar, Sandra Sznul, Lena Wawrzyńczak i Roksana Filipiak, których prace zakwalifikowały się do wystawy konkursowej.
Wszyscy
Dziękujemy pani Matyldzie Wawrzyńczak za opiekę nad uczniami…

Czytaj więcej: Konkurs Ekologiczny.

Drukuj

Biwak

Ocena użytkowników:  / 1
Biwak
W czwartek i piątek (9 i 10 czerwca br.) byliśmy na biwaku połączonym z IX Międzynarodowymi Warsztatami Artystycznymi. O 11:00 przyjechało 22 uczniów, Pani Dyrektor i nauczycielka ze Szkoły Podstawowej z Korenova w Czachach (obie Leny), 5 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Barcinku z opiekunem Panią Olą oraz 5 uczniów z naszej szkoły pod opieką Pana Leszka i moją. Dzięki uprzejmości Państwa Danuty i Norberta Podwińskich, założyliśmy bazę na Farmie 69 w Kopańcu.

 

Autobusami…

Czytaj więcej: Biwak

Drukuj

Święto Rodziny

Ocena użytkowników:  / 1
Święto Rodziny

3 czerwca 2011 (jak co roku), odbyło się Święto Rodziny. Przybyło dużo osób, festyn był bardzo udany!!!  Zapewniono  wiele atrakcji i dwie niespodzianki: Ochotnicza Straż Pożarna z Kopańca pokazała akcję ratunkową, a pod koniec dnia – najmłodszy i najstarszy uczeń w asyście dyrektora szkoły, otworzyli plac zabaw. Dzieci nie chciały wracać do domu!

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Firmom:

  • Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Starej…

Czytaj więcej: Święto Rodziny

Drukuj

Zebranie

Ocena użytkowników:  / 1

Dnia 8 czerwca 2011 roku o godzinie 16:00 odbędzie się w szkole zebranie rodziców nowych uczniów klasy I i wychowanków oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2011/2012.
Rodziców przedszkolaków zapraszamy do sali zerówki na parterze - wychowawca Pani Barbara Maczek, rodziców pierwszoklasistów - na piętro - wychowawca Pani Gabriela Marciniak-Weber.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: Zebranie

Drukuj

Bocian i jego sąsiedzi

Ocena użytkowników:  / 1
Bocian i jego sąsiedzi


Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody "pro Natura" z przyjemnością informuje, że Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Bocian i jego sąsiedzi" został rozstrzygnięty. Na konkurs napłynęło 8901 praz z 781 placówek z terenu województwa dolnośląskiego. Po trudnych i burzliwych obradach komisja wybrała 43 prace, które zakwalifikowały się do finału. Spośród nich wytypowano 23 prace (I, II, III miejsce oraz 20 wyróżnień, których autorzy otrzymają nagrody książkowe a ich…

Czytaj więcej: Bocian i jego sąsiedzi