Drukuj

Szkolny konkurs ortograficzny

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

obrazDnia 09.01.2013r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI. Wzięło w nim udział aż 16 uczniów. Uczestnicy rozwiązywali testy dostosowane do ich poziomu wiedzy i umiejętności. Ponadto uczniowie napisali dyktando, w którym wykazali się znajomością podstawowych zasad pisowni wyrazów.

 

Laureaci-klasa IV
I m. Antonina Wawrzyńczak
II m. Emilia Gnoińska
III m. Benita Malejki

Laureaci-klasa V
I m. Kalina Jaśko
II m. Milena Paszkowska
III m. Luka Bakker

Laureaci-klasa VI
1. Jagoda Łukasiewicz
2. Angelika Szwaj
3. Karolina Zmorzyńska

 

Uczennice, które zajęły I i II miejsca będą reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie Ortograficznym w dniu 22.02.2013r. w Szkole Podstawowej w Barcinku.
Gratuluję zwycięzcom oraz bardzo dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Aby komentować musisz być zarejestrowany (patrz na dół strony)!

Shoutbox

Ostatnia wiadomość: 6 dni, 15 godzin temu
  • Julia Maczek : 1 września 2014 roku rozpoczynamy kolejny rok szkolny. O godzinie 8:00 zapraszam wszystkich chętnych do kościoła parafialnego w Kopańcu na Mszę Świętą, którą poprowadzi ksiądz Andrzej Grocki a następnie przejdziemy ze sztandarem do szkoły i o 9:15 rozpoczniemy uroczystości w zależności od pogody: na powietrzu lub w auli. Autobus kursuje jak w ubiegłym roku. Odjazd do Chromca i Starej Kamienicy o godzinie 11:00. Do zobaczenia!
  • Julia Maczek : Prosimy rodziców dzieci przedszkolnych o zgłaszanie się do sekretariatu celem podpisania umowy.
  • Agnieszka Ku : Uroczyste zakończenie roku szkolnego 27 czerwca o godz.9:00
  • Julia Maczek : Piątek 20.06.2014r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Działa świetlica szkolna.
  • Julia Maczek : W piątek (13.06.2014) odbędą się Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne. Już nie pamiętam nawet, która to edycja, ale Pan Leszek wie! Czekamy na gości i witamy ich serdecznie! Do zobaczenia.
  • Julia Maczek : 10.06.2014 r.jedziemy do Czech do naszej szkoły w Korenovie. Obowiązuje strój sportowy.
  • Agnieszka Za : Jutro Dzień Sportu! Startujemy o 9.00. Pamiętajcie o sportowym stroju i dobrych humorach. Kibice do boju!
  • Julia Maczek : Jutro Święto Rodziny! Zapraszamy wszystkich na godzinę 16:00
  • Julia Maczek : Zapraszam do szkoły rodziców uczniów i wychowanków zapisanych do klasy I od września, grupy 5-6 latków i grupy 3-4 latków na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 5 czerwca 2014 roku o godz. 16:00 (czwartek).
  • Julia Maczek : Zapraszam uczniów grających na różnych instrumentach do udziału w Koncercie Młodych Muzyków, który odbędzie się 23.05.2014r. (piątek)w SP w Barcinku o godz. 16:00

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać wiadomości!