Drukuj

ZAKOŃCZENIE ROKU 2013/2014

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

27 czerwca, jak co roku odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego, na które licznie przybyli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i pozostała rodzina naszych uczniów i wychowanków. Rano modliliśmy się podczas dziękczynnej Mszy Świętej w miejscowym kościele, którą poprowadził ks. Andrzej Grocki. Następnie przy wspaniałej słonecznej pogodzie przemaszerowaliśmy ze sztandarem do szkoły, gdzie odbył się dalszy ciąg uroczystości. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego rozdaliśmy nagrody i stypendia prymusom i wyróżniającym się uczniom, nagrody za osiągnięcia sportowe, frekwencję, czytelnictwo, pracę na rzecz szkoły oraz karty rowerowe tym, którzy zdali egzamin. 

Wyróżniające oceny za pracę otrzymały też Nauczycielki – Pani Anna Andrzejewicz i Pani Martyna Zając. Pani Agnieszka Zambroń-Wojtak zakończyła staż na stopień nauczyciela dyplomowanego i również otrzymała ocenę pozytywną.   

Uczniowie klasy szóstej przekazali następcom sztandar, pożegnali się pięknymi piosenkami, które wycisnęły łzy w wielu oczach.

Nagroda Dyrektora Szkoły

dla najlepszego Absolwenta

w roku szkolnym 2013/2014

Kalina Jaśkośrednia ocen na świadectwie 5,4 zachowanie wzorowe

Miłosz Andrzejewski– średnia ocen na świadectwie 5,3 zachowanie wzorowe

 

Nagroda Rady Pedagogicznej  

dla Absolwenta

Bartłomiej Morański – średnia ocen 5,1 zachowanie bardzo dobre

 

Stypendia motywacyjne

w roku szkolnym 2013/2014 otrzymują

za wyniki w nauce

Kalina Jaśko                   – średnia ocen 5,4 zachowanie wzorowe

Miłosz Andrzejewski     – średnia ocen 5,4 zachowanie wzorowe

Bartłomiej Morański    – średnia ocen 5,1  zachowanie bardzo dobre

Milena Paszkowska     – średnia ocen 5,0  zachowanie wzorowe

Mateusz Przybylski      – średnia ocen 5,0  zachowanie bardzo dobre

Michał Wolniak            – średnia ocen 5,0  zachowanie bardzo dobre

Antonina Wawrzyńczak -średnia ocen 5,54 zachowanie wzorowe

Benita Malejki               – średnia ocen 5,45 zachowanie wzorowe

Emilia Gnoińska           – średnia ocen 5,0 zachowanie bardzo dobre

Ignacy Kruk                  – średnia ocen 5,0 zachowanie wzorowe

Wojciech Zmorzyński   – średnia ocen 5,3 zachowanie wzorowe

Dominika Kosowska     – średnia ocen 5,1 zachowanie wzorowe

Marcel Krzysztoń          – średnia ocen 5,1 zachowanie wzorowe

za wyniki sportowe

Wojciech Kruk – osiągnięcia sportowe, ocena celująca z wychowania fizycznego, zachowanie bardzo dobre

 

Uczniowie otrzymujący w roku szkolnym 2013/2014

świadectwo z wyróżnieniem

Klasa VI

Prymus: Kalina Jaśko – średnia ocen 5,4 zachowanie wzorowe

Prymus: Miłosz Andrzejewski – średnia ocen 5,4 zachowanie wzorowe

Wyróżniają się:

Bartłomiej Morański    – średnia ocen 5,1  zachowanie bardzo dobre

Milena Paszkowska     – średnia ocen 5,0  zachowanie wzorowe

Mateusz Przybylski      – średnia ocen 5,0  zachowanie bardzo dobre

Michał Wolniak            – średnia ocen 5,0  zachowanie bardzo dobre

Katarzyna Michalak    – średnia ocen 4,9  zachowanie wzorowe

Wojciech Kruk             – średnia ocen 4,8  zachowanie bardzo dobre

Klasa V

Prymus: Antonina Wawrzyńczak    – średnia ocen 5,54  zachowanie wzorowe

Prymus: Benita Malejki                    – średnia ocen 5,45  zachowanie wzorowe

Wyróżniają się:

Ignacy Kruk                                        – średnia  ocen 5,0  zachowanie wzorowe

Emilia Gnoińska                                 – średnia  ocen 5,0  zachowanie bardzo dobre

Matylda Kruk                                                 – średnia  ocen 4,8 zachowanie wzorowe

Jakub Korn                                         – średnia  ocen 4,8 zachowanie bardzo dobre

Klasa IV

Prymus: Wojciech Zmorzyński         – średnia ocen 5,3  zachowanie wzorowe

Wyróżniają się:

Dominika Kosowska   - średnia ocen 5,1  zachowanie wzorowe

Marcel Krzysztoń        - średnia ocen 5,0 zachowanie bardzo dobre

Klaudia Koniarz          - średnia ocen 4,9  zachowanie wzorowe

Mateusz Jarzębecki     - średnia ocen 4,9  zachowanie bardzo dobre

Klasa III

Prymus: Patrycja Kowalska           

Wyróżniają się:

Wiktor Weber

Nicola Kokar

Eryk Coldman

Natalia Pisula

Lena Wawrzyńczak

Maja Przybylska

Klasa II

Wyróżniają się:

Ignacy Sawicki

Weronika Kwaczyńska

Oliwia Staręga

Laura Lewoń

Viktor Raiński

Mateusz Taterka

Malina Sadowska

Aleksander Jarzębecki

Aleksandra Urban

 

Klasa I

Wyróżniają się:

Oliwia Strojek

Nicola Koprowska

Gracjan Hamera

Jakub Nosarzewski

 

Oddział przedszkolny

Wyróżniają się:

Daniel Kowalski

Lidia Góra

Malwina Sawicka

Daniel Bondarowicz

Bartek Kania

Antoni Paszkowski

Błażej Morański

Oliwia Dudła

Stefania Boguska realizująca nauczanie domowe.

 

Inne wyróżnienia

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

Bartłomiej Gronek kl. IV

Tomasz Kowalski kl. II

Weronika Kwaczyńska kl. II

 

Nagroda za czytelnictwo

Jakub Korn

 

Nagroda za szczególne osiągnięcia plastyczne

Kalina Jaśko

 

Nagroda za zaangażowanie w pracę Zespołu Muzycznego  Orffięta, jak również za pracę na rzecz szkoły

Milena Paszkowska

 

Nagroda za entuzjazm i zaangażowanie w działalność artystyczną

Nicola Koprowska

Weronika Kwaczyńska

 

Nagroda za godne reprezentowanie szkoły na imprezach sportowych

Miłosz Andrzejewski

Wojciech Kruk

Oliwia Gerwatowska

Kaja Szwarc

Jakub Podolec

Martyna Mrozik

Wojciech Zmorzyński

Emilia Karwat

 

Koniec roku Koniec roku Koniec roku Koniec roku
Koniec roku Koniec roku Koniec roku Koniec roku
Koniec roku Koniec roku Koniec roku Koniec roku
Koniec roku Koniec roku Koniec roku Koniec roku
Koniec roku Koniec roku Koniec roku Koniec roku
 

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów. Aby komentować musisz być zarejestrowany (patrz na dół strony)!