Drukuj

Harmonogram autobusów 2017/2018

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Szkoła Podstawowa im. C. D. Friedricha w Kopańcu

rozkład jazdy – dojazd do szkoły – firma Ro-ko przewozy autokarowe

obowiązuje od 6.09.2017r.

Kurs od strony Jeleniej Góry przez Barcinek

  1. 7:11 Stara Kamienica (przychodnia weterynaryjna)
  2. 7:12 Stara Kamienica most
  3. 7:14 Stara Kamienica skrzyżowanie
  4. 7:16 Kromnów most
  5. 7:18 Kromnów (koło Państwa Szczygieł)
  6. 7:23 Kromnów (koło Państwa Koniarz)
  7. 7:25 Kromnów Wola
  8. 7:29 Kopaniec szkoła

Kurs od strony Antoniowa i Chromca

  1. 7:35 Antoniów
  2. 7:37 Chromiec
  3. 7:41 Kopaniec szkoła

rozkład jazdy – powrót do domu

Kierunek – Chromiec, Antoniów

Lp.

Po 5 lekcjach- wyjazd ze szkoły 12:40

Po 7 lekcjach – wyjazd ze szkoły 14:25

1

Chromiec – 12:45

Chromiec – 14:24

2

Antoniów - 12:48

Antoniów – 14:30

Kierunek – Stara Kamienica, Barcinek, Jelenia Góra

Lp.

Po 5 lekcjach- wyjazd ze szkoły 12:58

Po 7 lekcjach – wyjazd ze szkoły 14:38

1

Kromnów Wola – 13:01

Kromnów Wola – 14:41

2

Kromnów (koło Państwa Koniarz) – 13:06

Kromnów (koło Państwa Koniarz)   – 14:46

3

Kromnów (koło Państwa Szczygieł) – 13:08

Kromnów (koło Państwa Szczygieł) – 14:48

4

Kromnów most – 13:10

Kromnów most – 14:50

5

Stara Kamienica skrzyżowanie – 13:12

Stara Kamienica skrzyżowanie – 14:52

6

Stara Kamienica most – 13:14

Stara Kamienica most – 14:54

7

Stara kamienica (przychodnia weterynaryjna) – 13:15

Stara kamienica (przychodnia weterynaryjna) – 14:56

8

Barcinek PGR – 13:16

Barcinek PGR – 14:58

9

Jelenia Góra Podwale – 13:33

Jelenia Góra Podwale – 15:20